Ballina/Laptop & Kompjuter/Laptop Acer Aspire 16 A16-71M-506P / Core 5 115U / 16GB LPDDR5x / 1TB / 16″ WUXGA+ OLED 120Hz / Intel Graphics – Gri
Laptop Acer Aspire 16 A16-71M-506P / Core 5 115U / 16GB LPDDR5x / 1TB / 16″ WUXGA+ OLED 120Hz / Intel Graphics – Gri
1 / 8
Acer Computer GmbH
Hapësira:16GB
Rreth produktit
Acer Computer GmbH Laptop Acer Aspire 16 A16-71M-506P / Core 5 115U / 16GB LPDDR5x / 1TB / 16″ WUXGA+ OLED 120Hz / Intel Graphics – Gri — produkt cilësor i disponueshëm nga dyqanet kryesore të ShopShok. Krahaso çmimet nga dyqane të ndryshme dhe gjej ofertën më të mirë për produktin që dëshiron.
Madhësia e ekranit
40.6
16
Të tjera
Kodi SKU
A16-71M-506P
Krahaso çmimet
Lenovo IdeaCentre AIO 24IRH9 – All-in-One 23.8″ FHD (Intel Core i7-13620H deri në 4.9GHz, 16GB RAM, 512GB SSD, 5.0MP Cam, FreeDOS, Cloud Grey)
në Startech24
Krahaso çmimet
Laptop Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 Gen 9, 14", Intel Core Ultra 7 155U Hybrid, 16GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD, Intel Graphics, i hirtë
në Buton KS
Laptop Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 (AMD) Copilot+ PC, 14", AMD Ryzen AI 7 PRO 360, 32GB LPDDR5x-SDRAM, 1TB SSD, AMD Radeon 880M, i zi
në Buton KS
Laptop Asus Vivobook S16 S3607, 16", Intel Core 5 210H, 16GB RAM, 512GB SSD,Intel UHD Graphics, i argjendtë