Ballina/Laptop & Kompjuter/Laptop Acer Aspire A16 AI A16-61M-R8T1 / Ryzen AI 7 350 / 32GB LPDDR5x / 1TB / 16″ WUXGA IPS 120Hz / AMD Radeon 860M -Gri
Laptop Acer Aspire A16 AI A16-61M-R8T1 / Ryzen AI 7 350 / 32GB LPDDR5x / 1TB / 16″ WUXGA IPS 120Hz / AMD Radeon 860M -Gri
1 / 6
Acer Computer GmbH
Hapësira:32GB
Rreth produktit
Acer Computer GmbH Laptop Acer Aspire A16 AI A16-61M-R8T1 / Ryzen AI 7 350 / 32GB LPDDR5x / 1TB / 16″ WUXGA IPS 120Hz / AMD Radeon 860M -Gri — produkt cilësor i disponueshëm nga dyqanet kryesore të ShopShok. Krahaso çmimet nga dyqane të ndryshme dhe gjej ofertën më të mirë për produktin që dëshiron.
Hapësira ruajtëse
32
Krahaso çmimet
Lenovo IdeaCentre AIO 24IRH9 – All-in-One 23.8″ FHD (Intel Core i7-13620H deri në 4.9GHz, 16GB RAM, 512GB SSD, 5.0MP Cam, FreeDOS, Cloud Grey)
në Startech24
Krahaso çmimet
Laptop Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 Gen 9, 14", Intel Core Ultra 7 155U Hybrid, 16GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD, Intel Graphics, i hirtë
në Buton KS
Laptop Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 (AMD) Copilot+ PC, 14", AMD Ryzen AI 7 PRO 360, 32GB LPDDR5x-SDRAM, 1TB SSD, AMD Radeon 880M, i zi
në Buton KS
Laptop Asus Vivobook S16 S3607, 16", Intel Core 5 210H, 16GB RAM, 512GB SSD,Intel UHD Graphics, i argjendtë