Ballina/Laptop & Kompjuter/Laptop Acer Swift X SFX14-61G-R56L / RYZ AI R9-365 / 32GB LPDDR5x / 2TB / 14″ WQXGA+ OLED Touch 120Hz / RTX5070 8GB – Zezë
Laptop Acer Swift X SFX14-61G-R56L / RYZ AI R9-365 / 32GB LPDDR5x / 2TB / 14″ WQXGA+ OLED Touch 120Hz / RTX5070 8GB – Zezë
1 / 8
Acer Computer GmbH
Hapësira:32GB
Çmimi
1 dyqan disponueshëm
Oferta nga dyqanet (1)
Startech24Startech24
Startech24Startech24
Përditësuar para 1 ore
Rreth produktit
Acer Computer GmbH Laptop Acer Swift X SFX14-61G-R56L / RYZ AI R9-365 / 32GB LPDDR5x / 2TB / 14″ WQXGA+ OLED Touch 120Hz / RTX5070 8GB – Zezë — produkt cilësor i disponueshëm nga dyqanet kryesore të ShopShok. Krahaso çmimet nga dyqane të ndryshme dhe gjej ofertën më të mirë për produktin që dëshiron.
Karakteristikat
Specifikimet teknike
Madhësia e ekranit
35.6
Shkalla e rifreskimit (Hz)
120
Hapësira ruajtëse
32
Të tjera
Kodi SKU
SFX14-61G-R56L
Barkodi
Të tjera
Gpu Model
RTX5070
Krahaso çmimet
Lenovo IdeaCentre AIO 24IRH9 – All-in-One 23.8″ FHD (Intel Core i7-13620H deri në 4.9GHz, 16GB RAM, 512GB SSD, 5.0MP Cam, FreeDOS, Cloud Grey)
në Startech24
Krahaso çmimet
Laptop Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 Gen 9, 14", Intel Core Ultra 7 155U Hybrid, 16GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD, Intel Graphics, i hirtë
në Buton KS
Laptop Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 (AMD) Copilot+ PC, 14", AMD Ryzen AI 7 PRO 360, 32GB LPDDR5x-SDRAM, 1TB SSD, AMD Radeon 880M, i zi
në Buton KS
Laptop Asus Vivobook S16 S3607, 16", Intel Core 5 210H, 16GB RAM, 512GB SSD,Intel UHD Graphics, i argjendtë