Ballina/Pjesë Kompjuterike/Ftohës ujor SilverStone IceGem 280 SST-IG280-ARGB, radiator 280mm, ARGB, i zi
Ftohës ujor SilverStone IceGem 280 SST-IG280-ARGB, radiator 280mm, ARGB, i zi
Çmimi
1 dyqan disponueshëm
Oferta nga dyqanet (1)
Gjirafa 50Gjirafa 50
Gjirafa 50Gjirafa 50
Përditësuar para 1 ore
Rreth produktit
Ftohës ujor SilverStone IceGem 280 SST-IG280-ARGB, radiator 280mm, ARGB, i zi — produkt cilësor i disponueshëm nga dyqanet kryesore të ShopShok. Krahaso çmimet nga dyqane të ndryshme dhe gjej ofertën më të mirë për produktin që dëshiron.
Karakteristikat
Kodi SKU
IG280-ARGB
Produkte të ngjashme
Shiko të gjitha →
Furnizues energjie serverik FSP FSP180-50FEB, 180W, FlexATX, argjendtë
Gjirafa 50
në Gjirafa 50
Krahaso çmimet
Burim energjie Intenso Intenso Power Adapter, 30W
Gjirafa 50
në Gjirafa 50
Krahaso çmimet
Set Powerline Mercusys P-Line Wi-Fi AV1000, 1000 Mbit/s, 2x LAN, i bardhë
UPS Legrand Daker DK Plus 6000VA, 6000W, on-line double conversion, i zi