Ballina/Pjesë Kompjuterike/Memorie Kingston Fury Beast, DDR5, 32 GB, 6000 MHz, CL30, KF560C30BBEK2-32
Memorie Kingston Fury Beast, DDR5, 32 GB, 6000 MHz, CL30, KF560C30BBEK2-32
Kingston
Çmimi
1 dyqan disponueshëm
Oferta nga dyqanet (1)
Gjirafa 50Gjirafa 50
Gjirafa 50Gjirafa 50
Përditësuar para 1 ore
Rreth produktit
Kingston Memorie Kingston Fury Beast, DDR5, 32 GB, 6000 MHz, CL30, KF560C30BBEK2-32 — produkt cilësor i disponueshëm nga dyqanet kryesore të ShopShok. Krahaso çmimet nga dyqane të ndryshme dhe gjej ofertën më të mirë për produktin që dëshiron.
Karakteristikat
Kodi SKU
CL30
Produkte të ngjashme
Shiko të gjitha →
Furnizues energjie serverik FSP FSP180-50FEB, 180W, FlexATX, argjendtë
Gjirafa 50
në Gjirafa 50
Krahaso çmimet
Burim energjie Intenso Intenso Power Adapter, 30W
Gjirafa 50
në Gjirafa 50
Krahaso çmimet
Set Powerline Mercusys P-Line Wi-Fi AV1000, 1000 Mbit/s, 2x LAN, i bardhë
UPS Legrand Daker DK Plus 6000VA, 6000W, on-line double conversion, i zi