Ballina/Laptop & Kompjuter/Apple MBP 14: SPACE BLACK/M5 10C/10C GPU/16GB/512GB-ZEE
Apple MBP 14: SPACE BLACK/M5 10C/10C GPU/16GB/512GB-ZEE
1 / 7
Lenovo
Hapësira:16GB
Çmimi
1 dyqan disponueshëm
Oferta nga dyqanet (1)
Aztech OnlineAztech Online
Aztech OnlineAztech Online
Përditësuar para 1 ore
Rreth produktit
Historia e çmimit
Të dhënat janë të disponueshme për 2 ditët e fundit
Njoftohuni kur çmimi i produktit bie
Analiza e ShopShok
Çmimi më i ulët
më 12 maj 2026
Çmimi mesatar
Çmimi më i lartë
më 12 maj 2026
Karakteristikat
Specifikimet teknike
Hapësira ruajtëse
16
Krahaso çmimet
Lenovo IdeaCentre AIO 24IRH9 – All-in-One 23.8″ FHD (Intel Core i7-13620H deri në 4.9GHz, 16GB RAM, 512GB SSD, 5.0MP Cam, FreeDOS, Cloud Grey)
në Startech24
Krahaso çmimet
Laptop Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 Gen 9, 14", Intel Core Ultra 7 155U Hybrid, 16GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD, Intel Graphics, i hirtë
në Buton KS
Laptop Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 (AMD) Copilot+ PC, 14", AMD Ryzen AI 7 PRO 360, 32GB LPDDR5x-SDRAM, 1TB SSD, AMD Radeon 880M, i zi
në Buton KS
Laptop Asus Vivobook S16 S3607, 16", Intel Core 5 210H, 16GB RAM, 512GB SSD,Intel UHD Graphics, i argjendtë