Ballina/Pjesë Kompjuterike/Memorie Ram OWC DDR3L, 4 GB, 1600 MHz, CL11 (OWC1600DDR3S4GB)
Memorie Ram OWC DDR3L, 4 GB, 1600 MHz, CL11 (OWC1600DDR3S4GB)
1 / 3
Çmimi
1 dyqan disponueshëm
Oferta nga dyqanet (1)
Gjirafa 50Gjirafa 50
Gjirafa 50Gjirafa 50
Përditësuar para 1 ore
Rreth produktit
Memorie Ram OWC DDR3L, 4 GB, 1600 MHz, CL11 (OWC1600DDR3S4GB) — produkt cilësor i disponueshëm nga dyqanet kryesore të ShopShok. Krahaso çmimet nga dyqane të ndryshme dhe gjej ofertën më të mirë për produktin që dëshiron.
Karakteristikat
Kodi SKU
CL11
Barkodi
Produkte të ngjashme
Shiko të gjitha →
Furnizues energjie serverik FSP FSP180-50FEB, 180W, FlexATX, argjendtë
Gjirafa 50
në Gjirafa 50
Krahaso çmimet
Burim energjie Intenso Intenso Power Adapter, 30W
Gjirafa 50
në Gjirafa 50
Krahaso çmimet
Set Powerline Mercusys P-Line Wi-Fi AV1000, 1000 Mbit/s, 2x LAN, i bardhë
UPS Legrand Daker DK Plus 6000VA, 6000W, on-line double conversion, i zi