Ballina/Pjesë Kompjuterike/Burim energjie Chieftec Value APB-400B8 , 400W
Burim energjie Chieftec Value APB-400B8 , 400W
VALUE
Çmimi
1 dyqan disponueshëm
Oferta nga dyqanet (1)
Gjirafa 50Gjirafa 50
Gjirafa 50Gjirafa 50
Përditësuar para 2 orëve
Rreth produktit
VALUE Burim energjie Chieftec Value APB-400B8 , 400W — produkt cilësor i disponueshëm nga dyqanet kryesore të ShopShok. Krahaso çmimet nga dyqane të ndryshme dhe gjej ofertën më të mirë për produktin që dëshiron.
Historia e çmimit
Të dhënat janë të disponueshme për 4 ditët e fundit
Njoftohuni kur çmimi i produktit bie
Analiza e ShopShok
Çmimi më i ulët
më 6 maj 2026
Çmimi mesatar
Çmimi më i lartë
më 6 maj 2026
Karakteristikat
Specifikimet teknike
Fuqia
400
Shiko të gjitha →
Furnizues energjie serverik FSP FSP180-50FEB, 180W, FlexATX, argjendtë
Gjirafa 50
në Gjirafa 50
Krahaso çmimet
Burim energjie Intenso Intenso Power Adapter, 30W
Gjirafa 50
në Gjirafa 50
Krahaso çmimet
Set Powerline Mercusys P-Line Wi-Fi AV1000, 1000 Mbit/s, 2x LAN, i bardhë
UPS Legrand Daker DK Plus 6000VA, 6000W, on-line double conversion, i zi